Reklama

Registrace
uživatelů online 64
přihlášeno 34 žen, 30 mužů

Diskuze

Napsat příspěvek:
Příspěvky mohou psát pouze přihlášení uživatelé.

  Jiří F. 17.3.2010, 23:01:16
Určitě si pamatujete BioShock, 3D akci s RPG prvky, ve které jako Jack Ryan se objevíte v roce 1960 v podmořském městě Rapture zničeného občanskou válkou, po jehož prostorách se pohybují zmutovaní agresívní obyvatelé tohoto komplexu. Také si vzpomenete jistě na dvojici big daddy a little sister.
Mezi prvním a druhým dílem dochází k únosům holčiček ve věku sedmi let z pobřežních oblastí. Má to údajně na svědomí jakási big sister (odrostlá little sister). Nikdo tomu na povrchu nevěří, natož že pod mořem je nějaké město Rapture. Prozradit můžu, že únosy jsou nápad jedné šílené doktorky Sophie Lamb, která chce obnovit páry big daddy a little sister. Tohle předchází druhému dílu BioShocku.
Děj druhého dílu jako takového se odehrává asi 10 let po událostech dílu prvního. Hráč jakožto jeden z prototypů big daddy, zvaný Subject Delta se probouzí. U tohoto prototypu bylo jako u prvního vytvořeno pouto s první little sister. Ústředním cílem hry bude najít tu svoji první little sister, kterou je Eleanor Lamb, které bych opravdu tak bláznivou matku nepřál. Prostředí BioShocku 2 bude dosti podobné prostředí z jedničky, ale můžu vám říct, že stejnými lokacemi procházet nebudete. Skoro až škoda, že tam nedali nějakou tu lokaci z jedničky. Během hry budete mít co dočinění se zmutovanými obyvateli Rapture, s dalšími big daddy a také s novým nepřítelem - big sister. Kromě bojů budete mít na starosti i vývoj postavy asi tak jako v prvním díle. I když budete hrát za big daddyho, nebudou boje s protivníky snadnou záležitostí, budete se mít co otáčet, zvlášť když ti zmutovaní nepřátelé jsou ještě agresívnější a drzejší. No jestli ta dvojka na střední obtížnost není dokonce těžší než jednička na tu vysokou obtížnost. Kdyby se tam vypravil Jack Ryan, nevydržel by tam dlouho naživu.
Dalším úkonem, který jste dělali v BioShocku, bylo hackování bezpečnostních zařízení a prodejních automatů. To prošlo velkým přepracováním, v jedničce jste hráli minihru spočívající v sestavení trubek tak, aby kapalina protekla od startu k cíli. Ve dvojce se děje hackování během hry, úkolem je zastavit ručičku na měřáku hackovacího přístroje ve správný okamžik.
Je to pořádný náhul, o kterém by se dalo napsat mnoho. Nicméně nechám již vám prostor pro diskuzi a vaše dojmy.
Nalezeno 1 záznamů