Reklama

Registrace
uživatelů online 64
přihlášeno 34 žen, 30 mužů

Diskuze

Napsat příspěvek:
Příspěvky mohou psát pouze přihlášení uživatelé.

  Jiří F. 08.5.2010, 11:51:12
Namítnete jistě, že vypalování je dnes tak trochu pasé. Máme velké flashky a velké harddisky. Nicméně, někdy se vypálit něco hodí, jako když nechceme půjčovat flashku, přehrávač bere jenom stříbrné placky apod.
Zeptám se Vás, jaké vypalovací nástroje znáte či jaké používáte?
Začnu já tím, co znám.
Nero - klasika, často dodávaný s vypalovacími mechanikami. Svého času opravdu nejlepší nástroj k vypalování. Nicméně v poslední době tento balík strašně nabobtnal, nabalil na sebe různé přidatné funkce, které s vypalováním přímo nesouvisí. Mnozí uživatelé pak přešli k alternativám z důvodu, že alternativa nabídne stejné služby a zabírá zlomek místa, co Nero.
Ashampoo Burning Studio 6 FREE - Jedna z dobrých alternativ Nera, která zabírá mnohem méně a umí snad to nejdůležitější. Podporuje dokonce i BluRay.
Ashampoo Burning Studio 2010 - Nabízen jako plná verze zdarma, má navíc editaci audio souborů v sobě.
InfraRecorder - Open Source vypalovací program pro Windows. Bohužel nedokáže zpracovat názvy souborů s diakritikou, jinak je to dobrá alternativa k Neru.
Vypalovací plugin do Total Commanderu - Co na něj mám říci, pokud máte Total Commander, můžete ho naučit vypalovat. Neumí ale zapsat CD-Text na AudioCD.
Jaké máte zkušenosti a jaké programy používáte?
Nalezeno 1 záznamů